Puffinpictures
light
Puffin
Pictures

Tvorba webu

Potřebujete WWW stránky?

Máte skvělou možnost dát o sobě světu vědět  a ukázat, že něco umíte. Můžete být například dobrý a zručný řemeslník, ale není vám to nic platné, když o vás nikdo neví. Tvorba stránek by tedy měla být jedním z prvních kroků vedoucím ke zviditelnění firmy.

Reklama prostřednictvím vlastních WWW stránek může být velmi levná a přitom účinná. Tvorba WWW stránek Vám vlastně zajistí  obchodníka, který nabízí Vaše zboží, nebo služby 24 hodin denně - a vy mu přitom nemusíte dávat mzdu. Rád vám vytvořím responzivní web i s redakčním systémem za příznivou cenu.

Redakční systém ARA (CMS)

Drtivá většina webových stránek podnikatelů i firem vznikala už před léty, má zastaralou koncepci, "nechutná" vyhledávačům a není dostatečně často aktualizovaná. Placení webmasterů není levné, často ani dostatečně rychle neaktualizují to, co byste potřebovali. Potřebujete mít možnost aktualizovat si stránky sami.
S administračním systémem ARA si můžete stránky snadno aktualizovat. Systém ARA je na rozdíl od většiny dnes běžně používaných redakčních systémů jednoduchý a přehledný.

Rád Vám pomohu i s naplněním stránek, zaškolím Vás a pak už to zvládnete snadno sami.


ARARedakční systém ARA

 ...je optimální redakční systém pro živnostníky a malé firmy. Je vhodným řešením, pokud potřebujete rychle funkční web a sami na to nemáte čas. Je totiž dodáván i se službou:

  • zřízení webhostingu a domény
  • zprovoznění redakčního systému
  • grafická úprava vzhledu stránek
  • předvyplnění textem a grafikou
  • následná aktualizace WWW stránek

...a při tom máte sami možnost si stránky sami upravit, nebo doplnit, kdy bude chtít.

František Prokop

Vytvořeno redakčním systémem ARA

Copyright © 2018 František Prokop

All rights reserved

Nyní se nacházíte na stránce: Úvodní stránka  > Web design