Puffinpictures
light
Puffin
Pictures

Administrační systém ARA

ARAChcete mít možnost editovat své webové stránky z jakéhokoliv místa na světě, kde funguje internet?
Chcete mít svůj web stále aktuální? 
Nechcete čekat až bude mít webmaster čas?
Chcete ušetřit peníze?

Pak potřebujete administrační systém!

Publikační systém, který vytvořil Karel Bělohlávek byl navržen tak, aby byl co nejvíce flexibilní a bylo ho možné použít pro různé typy stránek (firemní prezentace, internetový magazín,...). Další výhodou ARA jsou větší možnosti přizpůsobení vzhledu stránek potřebám provozovatele webu oproti většině jiných redakčních systémů. Samozřejmostí je i technická podpora.

ARA může pomoci zejména zaneprázdněným živnostníkům a malým firmám. Je to  marketingový nástroj, který má svou hodnotu v modularitě a přizpůsobení potřebám uživatele. Pomocí redakčního systému si vytvoříte jakéhosi marketingového virtuálního pracovníka, který přiláká zákazníka, představí mu Vaši firmu a zboží, nebo služby, které nabízíte. Je k dispozici 24 hodin denně a  nepotřebuje od vás mzdu.

A navíc: v případě redakčního systému ARA nejde jen o pouhou instalaci a licenci redakčního systému. Na požádání to může být i služba, která zahrnuje:

 • přizpůsobení vzhledu stránek potřebám majitele webu,
 • propagace webu (SEO, SEM),
 • naplnění stránek tím, co si majitel webových stránek připraví,
 • průběžná aktualizace...

A vždy, kdy je potřeba na stránkách něco změnit, opravit, doplnit - nejste odkázáni na naši pomoc, můžete tak učinit sami. Naopak, pokud budete potřebovat nějakou hromadnou změnu ve Vašich textech, nastavení rubrik a podobně, rádi Vám v tom pomůžeme - je to pro nás časově nenáročný zásah do databáze  a vy se tak dopracujete k výsledku rychleji, než kdybyste museli něco pracně opakovaně zadávat.

Co ARA dokáže:

ARA umožňuje definování rubrik (položek menu stránek) a nastavení individuálního chování rubrik. To znamená, že například v jedné rubrice se mohou zobrazovat články s perexy (obrázek a k tomu krátký text o čem článek bude). V jiné rubrice se zase může objevit třeba jen jeden samostatný článek a v jiné seznam textů.

ARA  mimo jiné umožnuje vkládání článků i s vymezením platnosti. Je možno ke  článku připojit obrázek i soubor, editovat text v textovém editoru či pomocí html tagů. V případě vymezení platnosti článku je možno nastavit, co se má s článkem  dále stát (přesun do jiné rubriky, vymazání...). Ke každému článku zvlášť si můžete nastavit klíčová slova (key words) a popisek (description). Do záhlaví stránky v prohlížeči se automaticky promítne název  článku. Toto je malý příklad, jak se snažíme optimalizovat stránky vytvořené v redakčním systému ARA pro vyhledávače (SEO).

ARA mimo jiné umožnuje vkládání článků i s vymezením platnosti. Je možno ke  článku připojit obrázek i soubor, editovat text v textovém editoru či pomocí  html  tagů. V případě vymezení platnosti článku je možno nastavit, co se má s článkem  dále stát (přesun do jiné rubriky, vymazání...).

Obrázky vkládané do textu mohou být textem obtékané, mohou být vloženy jako miniatura, která po kliknutí ukáže obrázek v původní velikosti.

Varianty redakčního systému:

ARA/A  umožňuje publikaci textů, (obrázků, tabulek a pod.), ale bez úprav menu uživatelem.

ARA/B  umožňuje  publikaci textů, (obrázků, tabulek a pod.) a editaci víceúrovňového menu stránek.

ARA/C umožňuje publikaci textů, (obrázků,  tabulek a pod.) a editaci víceúrovňového menu stránek. Navíc obsahuje  vybrané doplňkové moduly:

 • Fulltextové vyhledávání v publikovaných textech
 • Mapa stránek - snazší orientace ve složitějších webech
 • Generování RSS
 • Anketa -  snadno zjistíte, co návštěvníky vašeho webu zajímá
 • katalog souborů (dokumentů) - fulltextové vyhledávání a také vyhledávání pomocí klíčových slov a logických podmínek

Moduly, které je možno implementovat samostatně:

 • Galerie fotografií - slideshow, posílání pohlednic...
 • Jednoduchý E-shop - s feedem pro Zbozi.cz, Vybereme.cz a Heureka.cz.
 • Help Desk

Všechny varianty redakčního systému mají rozhraní na upload obrázků a  souborů na web. Obrázky i soubory jsou zařazeny do přehledných katalogů pro opakované použití. Stránky vytvořené v redakčním systému budou mít validní, čistý kód. Budou velmi dobře čitelné pro fulltextové vyhledávače.

K jednotlivým článkům si můžete přidávat propojení na sociální sítě: Facebook, Tweet a Google +1.

Layout vašeho webu bude responzivní, takže se bude dobře zobrazovat i na tabletech a chytrých telefonech.

Ceník redakčního systému ARA, jeho modulů a dalších služeb

Vytvořeno redakčním systémem ARA

Copyright © 2018 František Prokop

All rights reserved

Nyní se nacházíte na stránce: Úvodní stránka  > Redakční systém