Puffinpictures
light
Puffin
Pictures

Individuální fotokurzy

FotoškolaUčení probíhá na individuálním fotokurzu efektivněji. Individuální fotografické kurzy se tak hodí speciálně pro jedince, kteří nemají moc času a nestíhají pravidelně navštěvovat klasický fotokurz, nebo fotografickou školu. A také pro ty, kteří potřebují zvládnout základy fotografie v klidu a v pohodě s lektorem, který má na ně čas a trpělivost :-).

Vysvětlím vám vše od základního ovládání fotoaparátu (clona, čas, ISO, focení s manuálním nastavením fotoaparátu, využití poloautomatických i automatických režimů) až po pokročilejší fotografické techniky. Naučíte se jak fotit se zrcadlovkou, případně i s jinou fototechnikou.

Vyzkoušíte si všechno v praxi a pak se ještě na vaše výsledné snímky podíváme v počítači a vysvětlíme si, co je dobře a co je špatně. Naučíte se i úpravu fotografií a retuše v programech jako je Adobe Photoshop, Zoner, atd. Objasním i výhody ukládání fotografií v RAW formátu a poradím, jak je dále zpracovat.

Poradím i vhodné postupy jak fotografovat konkrétní fotografická zadání (fotografování krajiny, svatby, focení zvířat, reportážní foto,  atd...).


Ceník: 600,- Kč za 1 hodinu kurzu.V případě delší výuky je možná sleva.


Kde se může fotokurz realizovat: záleží na vzájemné domluvě, nejčastěji školím v jihočeském, západočeském a středočeském kraji, v Praze a na Vysočině. Ale může to být i jinde :-)

Vytvořeno redakčním systémem ARA

Copyright © 2018 František Prokop

All rights reserved

Nyní se nacházíte na stránce: Úvodní stránka  > Individuální fotokurzy