Puffinpictures
light
Puffin
Pictures

Fotografické práce

VärttinäFotoreportáž z akcí pro veřejnost

Fotografuji pro potřeby pořadatelů i účinkujících, ať už jde o koncerty, divadelní představení, sportovní události, slavnosti, festivaly a tomu podobně.

Rodinné fotografie

Nejčastěji jde o fotografování na svatbách. Tam s sebou beru vždy ještě jednoho fotografa a případně i jednoho kameramana. Takže nám neuniknou zásadní momenty.

Svatební fotoPředem si prohlédnu místa, kde se bude konat svatba i svatební hostina. Zjistím si od vás podrobnosti, jak bude všechno probíhat - abychom byli připraveni. Mohu být k dispozici od ranních příprav až do konce svatební hostiny. Svatební obrázky rychle a kvalitně zpracuji :-)

Předsvatební fotografie mohu také zrealizovat a případně zajistit grafické zpracování a tisk svatebních oznámení. Fotografie párů bývají často motivem svatebních oznámení, proto to zde zmiňuji...

Rád nafotím i další vaše rodinné oslavy - křtiny, narozeniny, promoce atd.

Snímky nemovitostí  pro webové i jiné prezentace

Pokud například nabízíte ubytovací kapacity, nebo dům či byt na prodej,  rád nafotím interiér i exteriér tak, aby o něm měli vaši zákazníci jasnou představu.

Produktová fotografie

Umím nafotit zboží, které potřebujete prodat ať už v kamenném obchodě nebo v e-shopu tak, abych zachytil všechny detaily, které zákazníka zajímají a které nejlépe vystihují prodávaný produkt. 


Zpracování pořízených fotografií

Po zpracování fotografií dostanete snímky na DVD nebo na flash disku. Případně je mohu poslat i prostřednictvím nějaké další služby, jako je například Uschovna.cz. Výstupní formáty: JPEG, PNG, TIFF. Barevný prostor: AdobeRGB, sRGB -záleží na vaší volbě.

Tisk - rozměry fotografií

Také vám mohu dát vytištěné fotografie v různých formátech od  klasické fotky 9 x 13cm až po velkou A3 fotografii. Samozřejmostí je bezokrajový tisk.


Ceník fotografických prací:

Ceny zde uvedené jsou včetně DPH. Cesta na místo, kde se bude fotografovat a zpět: 8,-Kč za km. Vyjíždíme z Prahy a vracíme se tamtéž.

Za každou hodinu, od okamžiku kdy přijedeme, až do našeho odjezdu si účtujeme 250,- Kč za jednoho fotografa. V případě svateb jezdíme dva a někdy ještě kameraman. V ostatních případech to většinou zvládám sám :-)

Zpracování fotografií:  42,-Kč za jeden snímek. V ceně je již uložení na DVD nebo na jiné médium. Z dodaných fotografií si můžete vybrat co budete chtít vytisknout a v jakém formátu. 

Tisk fotek - cena za jeden snímek: 9 x13 cm - 7,- Kč, 10 x 15 cm - 8,- Kč, 13 x 18 cm za 13,- Kč... a dále dle dohody až do formátu A3. 

Vytvořeno redakčním systémem ARA

Copyright © 2018 František Prokop

All rights reserved

Nyní se nacházíte na stránce:
Úvodní stránka  > Fotografické práce