Puffinpictures
light
Puffin
Pictures

Fotografické práce

VärttinäFotoreportáž z akcí pro veřejnost

Fotografuji pro potřeby pořadatelů i účinkujících, ať už jde o koncerty, divadelní představení, sportovní události, slavnosti, festivaly a tomu podobně.

Rodinné fotografie

Nejčastěji jde o fotografování na svatbách. Tam s sebou beru vždy ještě jednoho fotografa a případně i jednoho kameramana. Takže nám neuniknou zásadní momenty.

Svatební fotoSeznámím se s nevěstou a ženichem, zjistím jejich představu  o rozsahu focení na svatbě, probereme speciální požadavky. Zjistím si podrobnosti, jak bude všechno probíhat - abychom byli připraveni. Mohu být k dispozici od ranních příprav až do konce svatební hostiny. Předem si prohlédnu místa, kde se bude konat svatba i svatební hostina. Svatební obrázky zpracuji (postprodukce a retuše nějaký čas zabere) asi tak do tří dnů od svatby.

Předsvatební fotografie mohu také zrealizovat a případně zajistit grafické zpracování a tisk svatebních oznámení. Fotografie párů bývají často motivem svatebních oznámení, proto to zde zmiňuji...

Rád nafotím i další vaše rodinné oslavy - křtiny, narozeniny, promoce atd.

Snímky nemovitostí  pro webové i jiné prezentace

Pokud například nabízíte ubytovací kapacity, nebo dům či byt na prodej,  rád nafotím interiér i exteriér tak, aby o něm měli vaši zákazníci jasnou představu.

Produktová fotografie

Umím nafotit zboží, které potřebujete prodat ať už v kamenném obchodě nebo v e-shopu tak, abych zachytil všechny detaily, které zákazníka zajímají a které nejlépe vystihují prodávaný produkt. 


Zpracování pořízených fotografií

Po zpracování fotografií dostanete snímky na DVD nebo na flash disku. Případně je mohu poslat i prostřednictvím nějaké další služby, jako je například Uschovna.cz. Výstupní formáty: JPEG, PNG, TIFF. Barevný prostor: AdobeRGB, sRGB - záleží na vaší volbě.

Tisk - rozměry fotografií

Také vám mohu dát vytištěné fotografie v různých formátech od  klasické fotky 9 x 13cm až po velkou A3 fotografii. Samozřejmostí je bezokrajový tisk.


Ceník fotografických prací:

Ceny zde uvedené jsou včetně DPH.

Doprava:  Cesta na místo, kde se bude fotografovat a  zase zpět: 6,- Kč za km. V případě fotografování svateb vyjíždíme z Prahy a vracíme se tamtéž. V ostatních případech, kdy fotím sám, se snažím cestu nějak zoptimalizovat a spojit ještě s dalšími záležitostmi, aby pro zákazníka nebylo cestovné tak drahé. A pohybuji se po celé ČR.

Reportážní fotografování na akcích pro veřejnost a firemních akcích stojí 1.500,- Kč za hodinu. Ale počítám jen čas, kdy jsem na akci k dispozici. Následné zpracování fotografií je v této ceně již zahrnuto.

Fotografování svateb: Za každou hodinu, od okamžiku kdy přijedeme, až do našeho odjezdu si účtujeme 300,- Kč za jednoho fotografa. V případě svateb jezdíme dva a někdy ještě kameraman. V ostatních případech to většinou zvládám sám :-)

Zpracování svatebních fotografií:  70,- Kč za jeden snímek. V ceně je již uložení na DVD nebo na jiné médium. Z dodaných fotografií si můžete vybrat co budete chtít vytisknout a v jakém formátu. Tuto cenu si účtuji jen za snímky, které vám odevzdám a které si vzájemně odsouhlasíme.

Fotografování exteriérů a interiérů domů (např. pro potřeby realitních kanceláří):  250,- Kč za jeden snímek. Výše uvedenou cenu si účtuji jen za snímky, které vám odevzdávám a které si vzájemně odsouhlasíme. V ceně je zahrnuto vlastní focení i postprodukce. Snímky dodám nejpozději do druhého dne po nafocení.

Produktová fotografie (např. pro E-shop): 100,- Kč za jednu fotografii jednoho produktu. Pokud je jich potřeba více, tak za každou další fotku téhož produktu si účtuji 25,- Kč. Cena je včetně postprodukce a vložení vodoznaku E-shopu, pokud to budete chtít.

Tisk fotek: Cena za jeden snímek: 9 x13 cm - 8,- Kč, 10 x 15 cm - 9,- Kč, 13 x 18 cm za 15,- Kč... a dále dle dohody až do formátu A3. 

Vytvořeno redakčním systémem ARA

Copyright © 2018 František Prokop

All rights reserved

Nyní se nacházíte na stránce: Úvodní stránka  > Fotografické práce